Bize Ulaşın


Çalı Sanayi Bölgesi  20. sokak no:3 

Nilüfer / Bursa


0 224 482 482 7
0 552 212 482 7
0 536 224 55 00


cagkan@cagkandemir.com

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret11869

Hakkımızda

Çağkan Demir Çelik;  İnşaat demiri çelik konstrüksiyon ve hadde mamülü (bilumum ebatlarda ;  Lama demiri, Silme demiri, Kare demiri, Köşebent demiri, NPU demiri, NPI Demiri ve Boru Profil) satışını hizmetinize  sunmak amacıyla  2016 yılında Bursada kurulmuştur.

Çağkan Demir Çelik; Her aşamada, müşterileri nezdinde saygın ve güvenilir kimliğini korumak, tercih edilebilirliliğini artırmak ve demir sektöründeki konumunu güçlendirmek amacı ile ;en büyük yatırımın insan olduğunu düşünen yönetici kadrosu ile müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olup, müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede , rekabet edebilir bir fiyat politikası ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul etmiştir.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş firmamız; geçen zaman içersinde, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kalite politikamız ,sıkı işbirliğimiz ve insan odaklı politikalarımız sayesinde sürekli gelişimi sürdürerek büyümüştür.

Kalite ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen Çağkan Demir Çelik; müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün artırarak, konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir.

Misyonumuz , hizmet öncesi ve hizmet sonrası vermiş olduğumuz sözlerimizin arkasında durabilmek ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktır.


Vizyonumuz , Türkiye genelinde güzel bir işletmecilik anlayışı ile sizlere zamanında ve en doğru hizmeti verebilmektir.


 

Demir Fiyatları
Teklif formu
Nakliye dahil Teklif al
Bizden haberler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.62898.6635
Euro10.122010.1626